Doporučujeme:

 

Aktuality

 

3D fotorealistické návrhy

3D fotorealistické návrhy

Ve spolupráci s bytovým architektem Vám zhotovíme 3D fotorealistické návrhy exteriérů i interiérů obytných i korporátních prostor.

3D fotorealistické návrhy
 

3D vizualizace

 

Dokumenty ke stažení

Návody,
instalační příručky,
technické informace

Kaldewei

Teiko

NovaServis

JIKA (Laufen Group)

Vagnerplast

 

Z našeho sortimentu

 
Logo firmy Jiří Singer - SPEED

Úklidové práce a služby

Diskrétnost a kvalita!

Hledáte úklidovou firmu pro svůj dům, byt, či firemní prostory?

Nabízíme vám zajištění kompletních úklidových prací a služeb našimi spolehlivými a prověřenými pracovníky. Objednávky úklidu a bližší informace na telefonu
+420 353 540 211.

 
On-line kalkulačka Cetelem
U nás pořídíte rekonstrukci bytu i na splátky!

Fotogalerie

 

Vybavení kuchyně

Články ze světa

Nelze se připojit ke zdroji RSS...

zdroj: www.dumabyt.cz

 

Vybavení koupelny

Články ze světa

Nelze se připojit ke zdroji RSS...

zdroj: www.dumabyt.cz

 

Jiří Singer SPEED

Rekonstrukce koupelen, kuchyně na míru, návrhy a rekonstrukce interiérů

Historie firmy

Naše firma byla založena v roce 1992. Od roku 1995 se specializujeme na kompletní rekonstrukce a přestavby panelových a cihlových bytů a rodinných domů s důrazem na kvalitu řemeslných prací.

Naší firmu od začátku stavíme na spokojeném zákazníkovi. Spokojený zákazník je naše nejlepší reklama a jsme rádi, že se jedním z našich významných klientů stala i taková osobnost, jakou je dostihový jezdec, chovatel a trenér Josef Váňa.

Pokud máte zájem o kompletní rekonstrukci bytu, rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci koupelny včetně vytvoření dispozičních návrhů, 3D návrhů na PC, vypracování projektů a dodání veškerého kvalitního sortimentu a spotřebičů dle vašeho výběru, pak jste tu správně. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Využijeme naše dlouholeté dobré i špatné zkušenosti v oboru ve Váš prospěch. Rekonstrukce provádíme nejen ve staré zástavbě (rodinné domy, cihlové domy, atypické stavby, panelákové byty), ale i v moderní zástavbě a novostavbách.

Co vám nabízíme

 • Kompletní stavební práce na klíč od počátečního návrhu až po závěrečný úklid. Stavební práce provádíme výhradně vlastními profesionálními řemeslníky.
 • Dodáváme nábytek vyráběný na míru, zejména pak kuchyňské linky včetně veškerých volně stojících i vestavěných spotřebičů.
 • Zkušenými podlaháři nabízíme možnost položení linolea, plovoucích podlah a rekonstrukci parket.
 • Dodáváme a provádíme montáž atestovaných bezpečnostních dveří. Zaměříme stávajících zárubně a v případě nevyhovujících zárubní je odborně vyměníme. Zajistíme samotnou dodávku a montáž bezpečnostních dveří přímo od výrobce.
 • Kromě rekonstrukcí a stavebních prací na klíč provádíme také drobné stavební práce dle vašeho přání a potřeb:
  • pokládky dlažeb a obkladů
  • montáže a opravy elektroinstalací, včetně elektro revizí
  • vodoinstalatérské práce
  • topenářské práce
  • veškeré plynařské práce včetně příslušných revizí
  • dodávky a montáže plastových oken
  • pokládky podlahových krytin - koberců, plovoucích podlah, linolea, vinylových krytin, marmolea a dalších

Nerealizujeme tzv. rychlá jádra za týden. Z důvodu dodržení správných technologických postupů a dodržení kvality naší práce po nás takový termín prosím nepožadujte.

Úklidové práce a služby

Pokud hledáte úklidovou firmu pro svůj dům, byt či firmu, pak vám nabízíme zajištění kompletních úklidových prací a služeb našimi spolehlivými a prověřenými pracovníky.

Průběh zakázky

ilustrační foto

Po telefonické domluvě zaměříme stávající stav na místě. Na základě získaných informací zákazníka zakreslíme nový půdorys včetně 3D náhledů a provedeme předběžný finanční rozpočet. Při další schůzce v naší kanceláři jsou vypracované podklady předány i s vysvětlením zájemci o rekonstrukci či přestavbu.

Nyní je již na Vás, zda se rozhodnete pro naši firmu.

Pokud ano a stanete se tak naším váženým zákazníkem, rozjíždíme takzvaný kolotoč. Pokud je to zapotřebí, vypracujeme jednoduchou projektovou dokumentaci a zajistíme statické posouzení. Upřesníme s Vámi výběr obkladů, dlažeb a všech zařizovacích předmětů. Pokud máte své podklady a přání, zpracujeme je. Po dohodnutí termínu samotné realizace se vše připraví a v předstihu objedná pro hladký průběh prací.

Při samotné realizaci zakázky se na místě s naším autorizovaným stavbyvedoucím přesně domlouvají veškeré koncové vývody vodoinstalace a elektroinstalace. Toto vše se ještě koordinuje s požadavky truhláře, výrobce kuchyňské linky. Pokud dodávku a montáž nové kuchyně a nábytku bude provádět Vámi vybraná firma, je nutné, abychom od Vás obdrželi jejich přesné požadavky na stavební připravenost.

Naším cílem je, aby vše plynule navazovalo. Po skončení stavebních prací nastupují podlaháři a návazně po podlahářích probíhá montáž nové kuchyně. Samozřejmostí je před provedením montáže vymalování naším malířem.